Shin Tae-yong vytvoril 2 bláznivé rekordy po zápase národného tímu Indonézia vs Brunei Darussalam v druhom kole kvalifikácie MS 2026 v ázijskej zóne? : Okezone Bola

SHIN Tae-yong má potenciál vytvoriť 2 šialené rekordy na konci zápasu Indonézsky národný tím proti Bruneju Darussalam v II Kvalifikácia MS 2026 do ázijskej zóny ktorý sa konal na štadióne Sultan Hassanal Bolkiah v utorok (17.10.2023) o 19.15 WIB.

Takže, o aké dva záznamy ide? Po prvé, Shin Tae-yong má príležitosť vytvoriť rekord v najväčšej výhre vonku, keď trénoval indonézsky národný tím v decembri 2019.

Shin Tae-yong

Doteraz najväčším vonkajším rekordom seniorskej indonézskej reprezentácie, ktorú trénuje Shin Tae-yong, je výhra 2:1 nad Kuvajtom a Filipínami. Nevyhrala indonézska reprezentácia 3:0 nad Taiwanom a 7:0 (Brunei Darussalam), keď bola hosťujúca?

Štatút indonézskeho národného tímu bol v tom čase skutočne hosťujúci tím, ale zápas sa v skutočnosti odohral na neutrálnom mieste. Počas víťazstva 3:0 nad Taiwanom v druhom zápase kvalifikácie Ázijského pohára 2023 sa zápas odohral v Chang Arene v Thajsku.

Medzitým, keď v skupinovej fáze Pohára AFF 2022 rozdrvili Brunej 7:0, zápas sa konal na štadióne Kuala Lumpur v Malajzii. Okrem toho má Shin Tae-yong tiež možnosť vytvoriť rekord najväčšieho víťazstva v histórii indonézskeho národného tímu.

Najväčšou výhrou indonézskeho národného tímu v histórii bola výhra 13:1 nad Filipínami. O toto víťazstvo sa postaral indonézsky národný tím, ktorý trénoval Ivan Kolev v skupinovej fáze Pohára AFF 2002.

Sledujte novinky Okezone Google News


Príležitosť pre indonézsky národný tím definitívne vyhrať nad Brunejom Darussalamom v druhom zápase kvalifikácie MS 2026 v ázijskej zóne je veľmi veľká. Pretože tréner národného tímu Bruneja Darussalamu Mario Rivera zdôraznil, že jeho tím bude hrať otvorene.

Indonézsky národný tím vs Brunei Darussalam

Ak je pravda, že Brunei Darussalam hrá otvorene, automaticky to Ramadhanovi Sanantovi a jeho priateľom uľahčí prienik do súperovej obrany. Predtým, keď indonézsky národný tím vyhral 6:0 nad Brunejom v prvom zápase, hosťujúci tím skutočne zaviedol super prísnu obrannú stratégiu.

Jedna vec je istá, víťazstvo nad Brunejom v druhom zápase znamená, že indonézsky národný tím sa kvalifikuje do 2. kola kvalifikácie MS 2026 v ázijskej zóne. Indonézsky národný tím sa v skupine F spoja s Irakom, Vietnamom a Filipínami.

Quoted From Many Source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *